• WYPEŁNIACZE

  Rozwiń

  Zabieg z wykorzystaniem trwałego kwasu hialuronowego, przeznaczonego do iniekcji w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej utrzymujący się w skórze nawet do dwóch lat, idealnie nadający się do korekty umiarkowanych i znacznych zmarszczek czy zwiększania objętości czerwieni wargowej.

  Konsultacja zabiegowa - MEDYCYNA ESTETYCZNA
  50 zł

  Konsultacja jest DARMOWA w przypadku gdy klient zdecyduje się na zabieg w trakcie konsultacji (jeśli to możliwe) lub wykona zabieg do 30 dni od konsultacji. Cena konsultacji jest odliczana od ceny następującej po niej usługi

  Powiększanie ust 1 ml
  800 zł

  Powiększanie ust 0,5 ml
  500 zł

  Modelowanie policzków WOLUMETRIA
  800 zł

  Wypełnianie bruzdy wargowo-nosowej 1 ml
  800 zł

  Wypełnienie lwiej zmarszczki 0,5ml
  500 zł

  Dolina łez
  850 zł

  Modelowanie nosa
  500-800 zł

  Zmarszczki marionetki 1 ml
  800-1500 zł

  Zmarszczki palacza
  500-800 zł

  Rozpuszczanie kwasu – hialuronidaza
  350 zł
 • MEZOTERAPIA IGŁOWA

  Rozwiń

  Zabieg polegający na podskórnym podawaniu substancji lub mieszanki substancji w celu rewitalizacji i korekty miejscowych zmian o charakterze kosmetycznym. W zależności od zastosowanego preparatu mezoterapia niesie ze sobą cały wachlarz możliwości zabiegowych (wybielanie, odmładzanie, nawilżanie, niwelowanie trądziku)

  SKÓRY GŁOWY DERMAHEAL HL 2ml
  200 zł (30 min)

  DERMAHEAL HSR 1,5ml
  200 zł (60 min)

  DERMAHEAL HSR 3,5ml
  400 zł (90 min)

  NEAUVIA HYDRO 1ml
  250 zł (90 min)

  ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ z wykorzystaniem 1ml preparatu PREMIUM

  (1ml produktu wystarcza na skoncentrowaną rewitalizacje: oczy, lwiej zmarszczki, bruzd wargowo nosowych, i innych mniejszych powierzchni)

  NEAUVIA HYDRO 2,5ml
  500 zł (90 min)

  ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ z wykorzystaniem 2,5ml preparatu PREMIUM

  (2,5ml produktu wystarcza na skoncentrowaną rewitalizacje dużych powierzchni: twarz, twarz z szyją, szyja z dekoltem, dekolt)


  Preperat Neauvia Hydro Deluxe stosowana jest do głębokiej biorewitalizacji skóry. Unikalny skład preparatu – wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego, hydroksyapatyt wapnia oraz aminokwasy – zapewnia długotrwały efekt nawilżenia i odbudowy skóry a także następującą po zabiegu stymulację procesów odbudowy elastyny i kolagenu w skórze.
  Działanie preparatu Neauvia Hydro DeluxeNeauvia Hydro Deluxe zawiera wysokie stężenie nieusieciowanego nieusieciowanego kwasu hialuronowego (18 mg/ml) z dodatkiem 0,01% hydroksyapatytu wapnia a także dodatek glicyny i l-proliny. Unikalny skład preparatu gwarantuje długotrwałe efekty rewitalizacji i nawilżenia skóry oraz następującą przez długi czas po zabiegu stymulację kolagenu i elastyny do dalszej odnowy skóry.

  Produkty z linii Neauvia dzięki zaawansowanej technologii produkcji charakteryzują się doskonałym profilem bezpieczeństwa i tolerancji przez pacjenta. Każdy produkt powstał na bazie określonego skojarzenia kwasu hialuronowego oraz odpowiedniej metody sieciowania w celu skutecznego dostosowania do różnych wskazań i miejsc wstrzykiwania.

  Zalety preparatu Neauvia Hydro Deluxe

  • wysoki poziom biokompatybilności gwarantujący bezpieczeństwo stosowania
  • duża zdolność preparatu do nawilżenia skóry oraz stymulacji kolagenu i elastyny
  • wysokie stężenie kwasu hialuronowego wydłużające okres działania
  • oprócz głębokiego nawilżenia i rewitalizacji – spłycenie powierzchownych zmarszczek co 3 miesiące.

  Efekty mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe

  • głębokie nawilżenie skóry, odbudowa kolagenu i elastyny
  • poprawa elastyczności i jakości skóry
  • redukcja zwiotczeń skóry, poprawa jędrności i napięcia skóry
  • rozświetlenie skóy, poprawa kolorytu
  • redukcja drobnych zmarszczek
  • silne odmłodzenie i regeneracja skóry
 • LIPOLIZA INIEKCYJNA

  Rozwiń

  Lipoliza iniekcyjna Lipolax VL- 1 ampułka 10ml
  350 zł

  Lipoliza iniekcyjna AQUALIX - 1 ampułka 8ml
  300 zł

  Lipoliza iniekcyjna DERMAHEAL - 1 ampułka 5ml
  250 zł

  Nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Lipoliza to obecnie najnowocześniejsza metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

 • TOKSYNA BOTULINOWA AZZALURE

  Rozwiń

  Lwia zmarszczka
  450 zł

  Czoło
  450-900 zł

  Kurze łapki
  500 zł

  Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych istniejących w tkankach, efektem czego jest rozluźnienie mięśni a następnie wygładzenie skóry i likwidacja zmarszczek mimicznych w miejscu zastosowania preparatu.

 • DERMA FUSION PEN

  Rozwiń

  Twarz
  350 zł

  Szyja
  250 zł

  Dekolt
  300 zł

  Rozstępy
  od 200 zł

  Luźna skora ciała
  od 250 zł

  Derma FUSION Pen to urządzenie do mikronakłuwania skóry składający się z 12-stu pozłacanych igieł zamocowanych na specjalnej, regulowanej końcówce wkuwające się od 0,25mm do 2mm i umożliwiające wykonanie do 200 nakłuć na sekundę . Urządzenie to tworzy sieć mikrokanałów by zwiększyć wchłanianie składników aktywnych w głąb skóry oraz stymulowania naturalna syntezę i nadbudowę kolagenu. Efekty zabiegowe tak jak i w przypadku mezoterapii igłowej uzależnione od indywidualnego zapotrzebowania klienta i zastosowanego preparatu.